🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Dionysus Super Mini Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3.5cm |
| Comments | Great condition just one crystal missing. |
| SKU | 366116 |
$566.19
Women's Dionysus Super Mini Bag Black—
$566.19
More Images










Women's Dionysus Super Mini Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3.5cm |
| Comments | Great condition just one crystal missing. |
| SKU | 366116 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3.5cm |
| Comments | Great condition just one crystal missing. |
| SKU | 366116 |
























