š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Dionysus Wallet On Chain Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344528 |
$293.75
Original: $839.30
-65%Women's Dionysus Wallet On Chain Bag Beigeā
$839.30
$293.75More Images












Women's Dionysus Wallet On Chain Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344528 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344528 |
























