🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Double Breasted Belted Blazer Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 331865 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Women's Double Breasted Belted Blazer Jacket Black Size IT 38 / UK 6—
$299.75
$104.91More Images






Women's Double Breasted Belted Blazer Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 331865 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 331865 |






















