🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Striped Stretch Sheer Jumpsuit Trousers Burgundy Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Burgundy |
| Waist | 30.5cm |
| Inner Leg | 93cm |
| Comments | Size 36 Small hole on the hem of right leg and light material pulls in the sleeves. |
| SKU | 295847 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Women's Striped Stretch Sheer Jumpsuit Trousers Burgundy Size S—
$93.26
$32.64More Images








Women's Striped Stretch Sheer Jumpsuit Trousers Burgundy Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Burgundy |
| Waist | 30.5cm |
| Inner Leg | 93cm |
| Comments | Size 36 Small hole on the hem of right leg and light material pulls in the sleeves. |
| SKU | 295847 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Burgundy |
| Waist | 30.5cm |
| Inner Leg | 93cm |
| Comments | Size 36 Small hole on the hem of right leg and light material pulls in the sleeves. |
| SKU | 295847 |






















