
Women's Halterneck Knitted Cropped Top Pink Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 22cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 331880 |
Original: $99.92
-65%$99.92
$34.97More Images






Women's Halterneck Knitted Cropped Top Pink Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 22cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 331880 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 22cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 331880 |






















