
Women's Downtown Handbag Silver
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 364829 |
Original: $912.57
-65%$912.57
$319.40More Images











Women's Downtown Handbag Silver
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 364829 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 364829 |
























