🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Duchessa Boston Handbag Green
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 347446 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Duchessa Boston Handbag Green—
$333.05
$116.57More Images







Women's Duchessa Boston Handbag Green
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 347446 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 17cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 347446 |
























