🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Eco Logo Faux Shearling-Trimmed Bag Black
| Brand | Stella McCartney |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Vegan Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 47cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 357441 |
$109.57
Original: $313.07
-65%Women's Eco Logo Faux Shearling-Trimmed Bag Black—
$313.07
$109.57More Images














Women's Eco Logo Faux Shearling-Trimmed Bag Black
| Brand | Stella McCartney |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Vegan Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 47cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 357441 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stella McCartney |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Vegan Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 47cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 357441 |
























