🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Embellished Logo Sweatshirt Black Size S
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | IT40 |
| SKU | 365380 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Women's Embellished Logo Sweatshirt Black Size S—
$173.19
$60.62More Images










Women's Embellished Logo Sweatshirt Black Size S
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | IT40 |
| SKU | 365380 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | IT40 |
| SKU | 365380 |
























