🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Embleme Plaque Handbag Blue
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 335312 |
$249.46
Original: $712.74
-65%Women's Embleme Plaque Handbag Blue—
$712.74
$249.46More Images













Women's Embleme Plaque Handbag Blue
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 335312 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 335312 |
























