🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Embossed Logo Card Holder Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Cream |
| Height | 8cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 337976 |
$48.96
Original: $139.88
-65%Women's Embossed Logo Card Holder Cream—
$139.88
$48.96More Images






Women's Embossed Logo Card Holder Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Cream |
| Height | 8cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 337976 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Cream |
| Height | 8cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 337976 |
























