🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Embroidered Sablè Compact Woven Top Black Size XXS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 32cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 327683 |
$67.61
Original: $193.17
-65%Women's Embroidered Sablè Compact Woven Top Black Size XXS—
$193.17
$67.61More Images










Women's Embroidered Sablè Compact Woven Top Black Size XXS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 32cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 327683 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 32cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 327683 |
























