đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Epi Leather Felicie Bag Beige
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 367893 |
$321.73
Original: $919.23
-65%Women's Epi Leather Felicie Bag Beige—
$919.23
$321.73More Images











Women's Epi Leather Felicie Bag Beige
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 367893 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 12cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 367893 |
























