🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Epi Leather Jasmine Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 367559 |
$386.34
Women's Epi Leather Jasmine Bag Black—
$386.34
More Images











Women's Epi Leather Jasmine Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 367559 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 367559 |
























