🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Epi Leather Toiletry Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 19.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Light mark on the leather. |
| SKU | 330229 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Women's Epi Leather Toiletry Bag Burgundy—
$159.87
$55.95More Images












Women's Epi Leather Toiletry Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 19.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Light mark on the leather. |
| SKU | 330229 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 19.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Light mark on the leather. |
| SKU | 330229 |
























