🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Epi Logo Embossed Purse Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 15.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 348330 |
$79.93
Women's Epi Logo Embossed Purse Black—
$79.93
More Images











Women's Epi Logo Embossed Purse Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 15.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 348330 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 15.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 348330 |
























