
Women's Everyday Logo Print Pouch White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 27cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 369146 |
Original: $226.48
-65%$226.48
$79.27More Images








Women's Everyday Logo Print Pouch White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 27cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 369146 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 27cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 369146 |
























