🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Galleria Bag Grey
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 302615 |
$228.48
Original: $652.79
-65%Women's Galleria Bag Grey—
$652.79
$228.48More Images








Women's Galleria Bag Grey
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 302615 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 302615 |
























