š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Genius Minho Bomber Down Jacket Black Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365643 |
$181.85
Original: $519.57
-65%Women's Genius Minho Bomber Down Jacket Black Size 0 / UK 4ā
$519.57
$181.85More Images











Women's Genius Minho Bomber Down Jacket Black Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365643 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365643 |
























