🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Canvas Abbey Pocket Handbag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 337333 |
$90.92
Original: $259.78
-65%Women's Gg Canvas Abbey Pocket Handbag Black—
$259.78
$90.92More Images






Women's Gg Canvas Abbey Pocket Handbag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 337333 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 337333 |
























