🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Crystals Sweatshirt Blue Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 368332 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Women's Gg Crystals Sweatshirt Blue Size M—
$373.02
$130.56More Images









Women's Gg Crystals Sweatshirt Blue Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 368332 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 368332 |
























