🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Marmont Backpack Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336403 |
$586.18
Women's Gg Marmont Backpack Black—
$586.18
More Images













Women's Gg Marmont Backpack Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336403 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336403 |
























