🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Marmont Bag Green
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Green |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Minor wear to the velvet- as pictured. |
| SKU | 334486 |
$526.23
Women's Gg Marmont Bag Green—
$526.23
More Images














Women's Gg Marmont Bag Green
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Green |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Minor wear to the velvet- as pictured. |
| SKU | 334486 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Green |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Minor wear to the velvet- as pictured. |
| SKU | 334486 |
























