🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Marmont Crossbody Bag Yellow
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 293016 |
$200.50
Original: $572.85
-65%Women's Gg Marmont Crossbody Bag Yellow—
$572.85
$200.50More Images













Women's Gg Marmont Crossbody Bag Yellow
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 293016 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 293016 |
























