🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Marmont Mini Shearling Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 337250 |
$799.33
Women's Gg Marmont Mini Shearling Bag Beige—
$799.33
More Images












Women's Gg Marmont Mini Shearling Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 337250 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 337250 |
























