🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Abbey D-Ring Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 31cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 363800 |
$179.85
Women's Gg Supreme Abbey D-Ring Bag Beige—
$179.85
More Images








Women's Gg Supreme Abbey D-Ring Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 31cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 363800 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 31cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 363800 |
























