š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Boston Satchel Handbag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Item does not come with the long strap |
| SKU | 370136 |
$172.52
Original: $492.92
-65%Women's Gg Supreme Boston Satchel Handbag Beigeā
$492.92
$172.52More Images









Women's Gg Supreme Boston Satchel Handbag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Item does not come with the long strap |
| SKU | 370136 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 20cm |
| Comments | Item does not come with the long strap |
| SKU | 370136 |
























