🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Dionysus Super Mini Handbag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 11cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 366368 |
$179.51
Original: $512.90
-65%Women's Gg Supreme Dionysus Super Mini Handbag Navy—
$512.90
$179.51More Images











Women's Gg Supreme Dionysus Super Mini Handbag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 11cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 366368 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 11cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 366368 |
























