đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Marrakech Tote Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 369245 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Women's Gg Supreme Marrakech Tote Bag Brown—
$432.97
$151.54More Images













Women's Gg Supreme Marrakech Tote Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 369245 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 369245 |
























