🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Wear to handle, please see last image. |
| SKU | 363109 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Women's Gg Supreme Messenger Bag Brown—
$159.87
$55.95More Images












Women's Gg Supreme Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Wear to handle, please see last image. |
| SKU | 363109 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Wear to handle, please see last image. |
| SKU | 363109 |
























