đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Gg Supreme Sherry Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Wear to front leather. |
| SKU | 341728 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Women's Gg Supreme Sherry Bag Brown—
$233.14
$81.60More Images












Women's Gg Supreme Sherry Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Wear to front leather. |
| SKU | 341728 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 35cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Wear to front leather. |
| SKU | 341728 |
























