🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Guccissima Boston Bag Burnt Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burnt Orange |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Leather on handles is worn away. |
| SKU | 368408 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Women's Guccissima Boston Bag Burnt Orange—
$153.21
$53.62More Images













Women's Guccissima Boston Bag Burnt Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burnt Orange |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Leather on handles is worn away. |
| SKU | 368408 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burnt Orange |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Leather on handles is worn away. |
| SKU | 368408 |
























