🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Horsebit 1955 Woc Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 365326 |
$209.82
Original: $599.50
-65%Women's Horsebit 1955 Woc Bag Black—
$599.50
$209.82More Images











Women's Horsebit 1955 Woc Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 365326 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 365326 |
























