
Women's Hourglass Xs Bag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Light wear to the corners and minor discolouration to the denim. |
| SKU | 329947 |
Original: $299.75
-65%$299.75
$104.91More Images















Women's Hourglass Xs Bag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Light wear to the corners and minor discolouration to the denim. |
| SKU | 329947 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Light wear to the corners and minor discolouration to the denim. |
| SKU | 329947 |
























