🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Interlocking G Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 363223 |
$172.52
Original: $492.92
-65%Women's Interlocking G Bag Black—
$492.92
$172.52More Images










Women's Interlocking G Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 363223 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 363223 |
























