🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Interlocking G Clutch Cream
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 339201 |
$289.09
Original: $825.98
-65%Women's Interlocking G Clutch Cream—
$825.98
$289.09More Images








Women's Interlocking G Clutch Cream
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 339201 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 339201 |
























