🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Interlocking G Wallet Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 355577 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Women's Interlocking G Wallet Red—
$153.21
$53.62More Images











Women's Interlocking G Wallet Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 355577 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 355577 |
























