🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Interlocking G Woc Bag Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 369773 |
$172.52
Original: $492.92
-65%Women's Interlocking G Woc Bag Grey—
$492.92
$172.52More Images












Women's Interlocking G Woc Bag Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 369773 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 369773 |
























