🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Jura Down Jacket Navy Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 84.5cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 333486 |
$67.61
Original: $193.17
-65%Women's Jura Down Jacket Navy Size 0 / UK 4—
$193.17
$67.61More Images







Women's Jura Down Jacket Navy Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 84.5cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 333486 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 84.5cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 333486 |
























