🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Karung Serpenti Forever Bag Gold
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 19cm |
| Width | 27.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 353393 |
$382.35
Original: $1,092.42
-65%Women's Karung Serpenti Forever Bag Gold—
$1,092.42
$382.35More Images








Women's Karung Serpenti Forever Bag Gold
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 19cm |
| Width | 27.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 353393 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 19cm |
| Width | 27.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 353393 |




