🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Serpenti Forever Crossbody Bag Pink
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 345183 |
$261.11
Original: $746.04
-65%Women's Serpenti Forever Crossbody Bag Pink—
$746.04
$261.11More Images












Women's Serpenti Forever Crossbody Bag Pink
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 345183 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 345183 |




