🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Logo Zip Around Purse Black
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining of the purse. |
| SKU | 293331 |
$26.64
Women's Logo Zip Around Purse Black—
$26.64
More Images





Women's Logo Zip Around Purse Black
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining of the purse. |
| SKU | 293331 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining of the purse. |
| SKU | 293331 |




