🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Lans Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 361556 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Women's Lans Jacket Black Size 2 / UK 12—
$299.75
$104.91More Images









Women's Lans Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 361556 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 361556 |
























