🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Large Leighton Bag Red
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Gold bottoms on bag have protective film on them. |
| SKU | 322103 |
$95.59
Original: $273.10
-65%Women's Large Leighton Bag Red—
$273.10
$95.59More Images







Women's Large Leighton Bag Red
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Gold bottoms on bag have protective film on them. |
| SKU | 322103 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Gold bottoms on bag have protective film on them. |
| SKU | 322103 |
























