🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Large T Monogram Tote Bag Navy
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 33cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 367503 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Women's Large T Monogram Tote Bag Navy—
$213.15
$74.60More Images









Women's Large T Monogram Tote Bag Navy
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 33cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 367503 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 33cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 367503 |
























