🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Le 5 À 7 Hobo Handbag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 366092 |
$338.05
Original: $965.86
-65%Women's Le 5 À 7 Hobo Handbag Beige—
$965.86
$338.05More Images











Women's Le 5 À 7 Hobo Handbag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 366092 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 366092 |
























