🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Le 5 A 7 Hobo Small Handbag Orange
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Rubber |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 23cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 331858 |
$599.50
Women's Le 5 A 7 Hobo Small Handbag Orange—
$599.50
More Images












Women's Le 5 A 7 Hobo Small Handbag Orange
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Rubber |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 23cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 331858 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Rubber |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 23cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 331858 |
























