🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Le Chiquito Mini Bag White
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 9cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 334392 |
$69.94
Original: $199.83
-65%Women's Le Chiquito Mini Bag White—
$199.83
$69.94More Images












Women's Le Chiquito Mini Bag White
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 9cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 334392 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 9cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 334392 |
























