🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Le Maillon Satche Bag Cream
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362795 |
$632.80
Women's Le Maillon Satche Bag Cream—
$632.80
More Images












Women's Le Maillon Satche Bag Cream
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362795 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 362795 |
























