🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Le Petit Bambimou Bag Blue
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368188 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Women's Le Petit Bambimou Bag Blue—
$373.02
$130.56More Images












Women's Le Petit Bambimou Bag Blue
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368188 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368188 |
























